pl   pl

Serwis automatyki przemysłowej

Profesjonalna produkcja własnych wyrobów – serwis automatyki przemysłowej na wysokim poziomie

Stemor jest firmą istniejącą już na rynku od 2008 roku, która dysponuje profesjonalnym zespołem wykwalifikowanych inżynierów z długoletnią praktyką. Prace jakie są podejmowane przez tych fachowców to usługi z zakresu uruchamiania i programowania zróżnicowanych urządzeń oraz systemów, realizacji kompletnych instalacji elektrycznych: oświetlenia czy sygnalizacji dźwiękowej, wewnętrznych systemów komunikacji głosowej, a także elektronicznych regulatorów obrotów SG.

serwis automatyki przemyslowej

Przedsiębiorstwo Stemor z placówką w Szczecinie specjalizuje się w terminowych, solidnych i szybkich realizacjach zleceń eksploatacyjnych i awaryjnych. Liczne projekty związane z modernizacją maszyn i automatyzacją procesów produkcyjnych oraz przemysłowych wykonywane są na wysokim stopniu zaawansowania pod względem technologicznym.

Technologicznie zaawansowany serwis automatyki przemysłowej i techniki morskiej

Wysoki poziom wiedzy teoretycznej jak i praktycznej jaką dysponuje nasza cała kadra wyróżnia naszą działalność spośród innych konkurencyjnych firm. Awarie, przeglądy, naprawy bieżące, rekonstrukcje płytek, liczne projekty w oparciu o najnowszą technologię wykonywane są na najwyższym poziomie! Naszym Klientom, właścicielom statków i stoczniom oferowany jest szeroki wachlarz usług w oparciu o:

Montaż urządzeń i systemów

Projekty, instalację systemów i przebudowy

Przeglądy włączników i wyłączników

Pomiary, inspekcję i diagnostykę

Produkcję systemów okrętowych

Naprawę i produkcję elektroniki

Profesjonalne zaopatrzenie techniczne

Projekty naszych instalacji elektrycznych i układów automatyki sterowania tworzone są zgodnie z wymaganiami klasyfikatorów i normami UE. Z początkiem roku 2017 nasza działalność otrzymała uznanie Towarzystwa Klasyfikacyjnego Rina na prace dotyczące automatyki, okrętowych systemów, a także systemów wykrywczych pożaru! Urządzeniami, komponentami elektrotechnicznymi i całą automatyką przemysłową nasza firma z siedzibą w Szczecinie zajmuje się od wielu lat. Fachowcy z branży automatyki i elektroniki są znakomitymi i niezwykle profesjonalnymi twórcami własnych autorskich systemów automatycznych, producentami urządzeń i niezawodnymi dostawcami niezbędnych elementów.

Współpraca z naszą firmą Stemor może przynieść same korzyści, a rozwiązania pod względem technicznym czy logistycznym na pewno będą właściwe i sprawdzone! Serwis automatyki przemysłowej w Szczecinie to specjalistyczny sprzęt i właściwi ludzie na odpowiednich stanowiskach! Dla naszego serwisu automatyki przemysłowej nie ma sytuacji nie do zrealizowania!  Podejmujemy się zadań trudnych i niezwykle skomplikowanych, a do naszych specjalności należą wszelkie istotne zabezpieczenia, a także sterowania agregatami prądotwórczymi i innymi.

W siłowniach okrętowych i na mostku wykonujemy projekty, które związane są z obsługą sygnałów i stanów alarmowych. Lokalizujemy usterki i znajdujemy miejsca uszkodzonych przewodów. Diagnostyka systemów, doradztwo techniczne, a także wykonywanie pomiarów dla stoczni, jachtów, łodzi motorowych i innych jednostek pływających to preferencje naszego przedsiębiorstwa. Posiadamy specjalistyczny warsztat wyposażony w niezbędny i najlepszej jakości sprzęt, który pomaga naszym fachowcom w wykonywaniu zleceń i realizacji. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

 • Automatyka okrętowa – profesjonalny serwis, pomiary oraz kompleksowa diagnostyka

  Firmę Stemor tworzą specjaliści, posiadający obszerne doświadczenie i profesjonalną wiedzę jaką zdobyli na przełomie lat funkcjonowania działalności. Uczestnictwo przy wszelkiego rodzaju budowach oraz remontach statków pozwoliło naszym inżynierom na wypracowanie własnej metodyki wykonawczej i naprawczej. Prace prowadzone na urządzeniach i maszynach wchodzących w skład siłowni okrętowej przebiegają fachowo i rzetelnie. Automatyka okrętowa to szerokie pojęcie, które dla naszych fachowców jest dobrze znane! Udzielamy wsparcia technicznego i wykonawczego!

  Profesjonalnie zajmujemy się naprawą systemów silników elektrycznych, a także dokonujemy właściwych ich pomiarów. Naprawy systemów energetycznych, nadzór i kontrola systemów alarmowych i siłowni okrętowych, a także dbałość o wewnętrzne systemy komunikacji głosowej takie jak: telefony, interkomy również należą do naszych zadań. Cała automatyka okrętowa wraz z elektroniką może być pod okiem i kontrolą naszych fachowców. Wystarczy tylko skontaktować się z naszą firmą Stemor z siedzibą w Szczecinie i zapoznać się z bogatą ofertą. Zapewniamy korzystne ceny oraz najwyższej klasy usługi wykonane z niezwykłą dbałością o każdy szczegół. Serdecznie zapraszamy!

 • Elektronika okrętowa – kontrola i dbałość o urządzenia elektroniczne oraz systemy zabezpieczeń

  Cała elektronika okrętowa, która jest nadzorowana i kontrolowana przez zespół wybitnych specjalistów z firmy Stemor może zagwarantować w pełni poczucie bezpieczeństwa i komfort w użytkowaniu poszczególnych urządzeń elektronicznych. Nasze produkty niezawodnie pracują na setkach instalacji elektrycznych w morzu jak i na lądzie. Znajdują one zastosowanie zarówno w łodziach motorowych, jak i jachtach, a także zaawansowanych układach automatyki w przemyśle okrętowym. Stemor dostarcza innowacyjne i nowoczesne rozwiązania, a także doskonałe usługi projektowe!

  Wspomagamy stocznie, a także różnego rodzaju jednostki pływające posiadające zaawansowaną lub bardziej prostą elektronikę okrętową. Oferujemy profesjonalny i odpowiedni dobór urządzeń, pełne przygotowanie wszelkich materiałów na podstawie schematów elektrycznych obwodów. Przeprowadzamy bardzo dokładne naprawy urządzeń elektroniki okrętowej, dbamy o elementy systemów monitoringu, zajmujemy się odzyskiwaniem danych z nośników – kart CF , dysków SSD, HDD oraz naprawą i rekonstrukcją uszkodzonych płyt PCB. Wykonujemy idealne zamienniki. Nasza własna produkcja elektroniki okrętowej zapewniona jest odpowiednimi badaniami środowiskowymi.

 • Serwis automatyki okrętowej - szeroki zakres usług w oparciu o nowoczesną technologię

  Szczecińska firma, która wyróżnia się spośród innych działalności kreatywnością i stosowaniem własnych innowacyjnych rozwiązań funkcjonuje na rynku morskim już od 2008 roku zapewnia kompleksowe oraz profesjonalne usługi dotyczące automatyki i elektroniki na statkach. Serwis automatyki okrętowej tworzą ludzie z pasją, gotowi na wszelkiego rodzaju rozwiązania w oparciu o najnowszą i zaawansowaną technologię. Fachowcy zapewniają kompleksową realizację systemów sterowania okrętowego i w przemyśle. Wszystkie systemy produkowane są zgodnie z normami UE.

  Naszym Klientom, a do nich należą właściciele statków, motorówek, a także stocznie świadczymy profesjonalne usługi elektryczne zaczynając od koncepcji i projektu po ich zamontowanie, uruchomienie i okablowanie. Podstawowe instalacje elektryczne, wszelkie systemy zabezpieczeń, jak układy automatyki okrętowej projektowane są na wysokim poziomie! Możemy poszczycić się własnymi autorskimi projektami, które zgodne są z wymaganiami klasyfikatorów. Nasz serwis automatyki okrętowej wykonuje perfekcyjnie i terminowo wszystkie zlecenia, a produkcja rozdzielnic i urządzeń odbywa się w sposób profesjonalny. Nasze urządzenia są intuicyjne i bezpieczne!

 • Okrętowe systemy sterowania - nowoczesne rozwiązania i niezawodny nadzór!

  Układy i okrętowe systemy sterowania, komunikacji i monitoringu nadzorują pracę instalacji jednostek pływających gwarantując im bezpieczeństwo i prawidłowe działanie. Systemy sterowania statków są niezbędne i potrzebne do ich stabilnej pracy, także w trudnych warunkach. Oferta naszej firmy składa się z urządzeń i komponentów do samodzielnej pracy okrętu jak i do zastosowania w zintegrowanych systemach automatyki. Sterowanie i monitoring pracy instalacji z wykorzystaniem sterowników, sterowanie i wizualizacja z zastosowaniem dotykowych paneli to tylko przykłady naszych możliwości!

  Poza kontrolowaniem i monitorowaniem procesów, które związane są z bezpieczeństwem i technologią niektóre sterowniki służą do poprawy komfortu, a także znacznie generują oszczędność energii. Okrętowe systemy sterowania odgrywają istotną rolę, a nasza profesjonalna kadra zajmująca się ich produkcją, kontrolą, instalacją oraz przeglądami wykonuje usługi na wysokim poziomie! Warto podkreślić wielozadaniowość naszych fachowców i uczciwość w wykonywaniu zleceń. Zadania i realizacje wykonywane są terminowo i przestrzegane zgodnie z obowiązującymi normami unijnymi. Wszelkie nasze prace są wielokrotnie sprawdzane i testowane, dając Klientom poczucie zadowolenia!

 • Systemy sterowania Szczecin – serwis techniki okrętowej

  Nasza działalność funkcjonuje już od 2008 roku oferując profesjonalne usługi z zakresu automatyki i elektroniki okrętowej, a także systemów sterowania w Szczecinie. Do naszych prac należy rekonstrukcja uszkodzonych i zniszczonych płytek oraz układów elektronicznych, a także przygotowywanie instalacji i systemów do przeglądów klasowych. Bardzo pomocny w tych naszych zadaniach jest wysokiej jakości sprzęt, którym dysponujemy, umożliwia on prowadzenie prac serwisowych przy zachowaniu szczególnej dokładności mierzonych parametrów.

  Jednak to co nas wyróżnia pośród innych firm to własne autorskie projekty i wykonawstwo nowoczesnych jachtowych instalacji elektrycznych. Skupiamy się na tym co nowoczesne i potrzebne. Nasze realizacje przeznaczone są zarówno dla pojedynczych jednostek jak również dla statków produkowanych seryjnie. Systemy sterowania Szczecin z naszą wykwalifikowaną kadrą produkowane są na wysokim poziomie! Staramy się nie używać gotowych półproduktów, paneli czy rozdzielnic, wszystkie urządzenia dostosowujemy do zapotrzebowań Klienta. Gwarantujemy niezawodne i przede wszystkim bezpieczne działanie odbiorników znajdujących się na danej jednostce pływającej!

 • Automatyka przemysłowa Szczecin – wysoka jakość usług

  Serwis techniki morskiej, elektronika okrętowa, automatyka przemysłowa Szczecin to cała obszerna wielozadaniowość, którą zajmuje się firma Stemor. Działalność od wielu lat zatrudnia utalentowanych i wykwalifikowanych specjalistów serwisowych do prac w terenie. Posiadając książeczki żeglarskie i wzorcowany sprzęt pomiarowy oraz kalibracyjny mają oni możliwość diagnozowania uszkodzeń oraz naprawę usterek w urządzeniach elektronicznych, maszynach, zabezpieczeniach silników głównych, wewnętrznych systemach komunikacji i innych, na jednostkach pływających w Polsce i Europie.

  Dla fachowców ze Stemora nie ma rzeczy niemożliwych i mil nie do pokonania! Doświadczenie nabyte w ciągu kilku lat sprawiło, że doskonale zdążyli się zaznajomić z potrzebami załóg i osób prowadzących statki. Projekty zasilania wykonywane przez inżynierów wykazują się bezpieczeństwem w użyciu i wygodą w obsłudze. Przeznaczone są do użytku w każdych warunkach! Automatyka przemysłowa w Szczecinie i serwis techniki morskiej to usługi wykonywane ze szczególną dbałością i dokładnością na lądzie i w morzu! Stoczniom, klubom żeglarskim i przystaniom oferowana jest kompleksowa obsługa jednostek w zakresie przeglądów i napraw. Przedsiębiorstwo Stemor zaprasza do kontaktu!

 • Profesjonalny serwis automatyki w Szczecinie i całej techniki morskiej!

  Na wysokim poziomie serwis automatyki Szczecin oferuje szereg usług z zakresu elektroniki i automatyki okrętowej. Diagnostyka uszkodzeń, naprawy elektryczne, elektroniczne zabezpieczenia, naprawy maszyn, płyt głównych oraz urządzeń elektronicznych, a także pomocniczych to tylko nieliczne i wybrane obowiązki należące do zadań zespołu fachowców ze Stemora. Ze szczególną dbałością podchodzą oni do określonych zadań sprawiając, że każda wykonana przez nich instalacja jest niezwykła i niepowtarzalna. Wszystkie urządzenia dostoswane są do potrzeb Klientów!

  Stemor – serwis automatyki w Szczecinie wykonuje okresowe przeglądy silników zaburtowych i stacjonarnych przygotowując je do sezonów letniego i zimowego (prace przed i posezonowe). Na specjalne życzenie i zamówienie cała elektronika na statku, oraz urządzenia automatyki są projektowane zgodnie ze specyfikacją funkcjonalną Klienta. Realizacje i usuwanie wszelkich usterek oraz uszkodzeń w oparciu o urządzenia elektryczne i instalacje, realizowane są dla Klientów Indywidualnych, jak również dla jednostek pływających produkowanych seryjnie. Rozwiązania są bezpieczne, skuteczne i intuicyjne. Są proste i przyjemne w obsłudze. Nie stwarzają problemów!

Stemor

Stemor certyfikaty

 • STEMOR Jan Trzaska Spółka Komandytowa
 • ul. Władysława IV - 1, 70-651 Szczecin
 • NIP: 9552305363, KRS: 0000377844
 • tel:  +48 91 8101 258
 • info@stemor.eu
pl   pl