Slide background

Systemy
sterowania i automatyki

urządzenia elektroniki okrętowej

oferta

Kolumny sygnalizacyjne

Dodano: 03 lip 2021


Najwyższe standardy produkcji

Jako STEMOR specjalizujemy się m.in. w produkcji kolumn sygnalizacyjnych wykorzystywanych na statkach i okrętach. To sygnalizacja wizualna i akustyczna, która z powodzeniem wykorzystywana jest również w sektorze przemysłowym oraz spełnia normy SOLAS. Produkcja własna pozwala nam na pełne dopasowanie wyglądu oraz sposobu komunikacji do potrzeb klienta i aktualnych warunków użytkowych kolumn. W związku z tym w trakcie zamówienia wybierają Państwo m.in. rodzaj i ilość piktogramów, które mają być zamontowane w urządzeniu, kolory wielobarwnej lampy błyskowej.

 

Modułowa konstrukcja

Oferowane w STEMOR kolumny sygnalizacyjne powstają w ramach konstrukcji modułowej. Dzięki temu kolumny sygnalizacyjne mogą mieć różne rozmiary i wyposażenie. Mogą zawierać elementy w różnej konfiguracji: podświetlane piktogramy LED wielokolorowe lampy błyskowe LED sygnalizatory dźwiękowe.

 

Cechy charakterystyczne naszych kolumn

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w trakcie żeglugi każdy detal ma znaczenie. Zależy nam na tym, by do naszych zleceniodawców trafiały tylko starannie przygotowane kolumny sygnalizacyjne, które bezpośrednio przełożą się na wzrost bezpieczeństwa statku lub okrętu w trakcie jego eksploatacji. Oferta STEMOR w tym zakresie cechuje się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości, a także krótkim czasem od momentu złożenia zamówienia, do wyprodukowania kolumny i jej montażu na statku.

 

Co jeszcze warto wiedzieć?

Ponadto kolumny są łatwe w instalacji i użytkowaniu oraz powstają ze starannie dobranych komponentów najwyższej jakości. Dzięki temu są odporne na działanie trudnych warunków atmosferycznych, w tym wysokiego zawilgocenia. Do podłączenia kolumny w dowolnej konfiguracji wystarczą tylko dwie pary przewodów. Nasze urządzenia wykorzystują jedną lampę sygnalizacyjną wielobarwną, a także światła LED. Taki typ konstrukcji umożliwia uzyskanie wszystkich pożądanych rodzajów sygnalizacji, które szczegółowo opisano w konwencji SOLAS. Małe rozmiary kolumn pozwalają na zaoszczędzenie cennego miejsca na jednostce pływającej.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem. Pomożemy Państwu w wybraniu optymalnej kolumny sygnalizacyjnej do swoich potrzeb. Produkujemy także samodzielne lampy błyskowe oraz inne urządzenia z obszaru elektroniki i automatyki okrętowej.

Do pobrania: Karta katalogowa