Slide background

Systemy
sterowania i automatyki

urządzenia elektroniki okrętowej

oferta

Nabór na stanowiska inżynierskie i pomocnicze

Dodano: 09 mar 2019


W marcu bieżącego roku rozpoczęliśmy kolejny nabór na stanowiska inżynierskie:

  • Specjalista Elektronik
  • Inżynier serwisu morskiego
  • Młodszy inżynier serwisu (oferta skierowana głównie do Absolwentów uczelni technicznych)
  • Elektryk / Elektromonter

oraz stanowiska pomocnicze

  • Pracownik warsztatu

Szczegóły znajdą Państwo w zakładce 'PRACA’ – zapraszamy do składania aplikacji drogą mailową,na adres: kwalifikacja@stemor.eu

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez STEMOR Jan Trzaska Sp. K. z siedzibą w Szczecinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

 

Informujemy, że Administratorem danych jest STEMOR Jan Trzaska Sp. K. z siedzibą w Szczecinie przy ul. Władysława IV – 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.