Slide background

Systemy
sterowania i automatyki

urządzenia elektroniki okrętowej

oferta

Remont – statków, okrętów, łodzi

Jednostki pływające z czasem mogą ulec mniej lub bardziej poważnym uszkodzeniom. Problemem mogą być również warunki, w których na co dzień są one wykorzystywane. Kontakt z wodą niekoniecznie sprzyja żywotności podzespołów mechanicznych i elektronice, dlatego remont łodzi, statków i okrętów to podstawa, by zagwarantować osobom obecnym na pokładzie, środowisku i transportowanym ładunkom bezpieczeństwo.

 

W STEMOR oferujemy profesjonalne podejście do realizacji tego typu zadań – zapewniając tym samym właścicielom jednostek pływających i stoczniom kompleksową możliwość modernizacji oraz odbudowy ich statków, łodzi lub okrętów. Poznaj naszą ofertę lub skontaktuj się z naszym zespołem, przedstawiając swoje oczekiwania oraz potrzeby.

 

STEMOR – kompleksowy i profesjonalny remont łodzi, statków i okrętów

Zapewniamy kompleksowe usługi elektryczne – zaczynając od projektu po montaż i uruchomienie zainstalowanych przez nas urządzeń oraz okablowania. Projektujemy zarówno systemy elektro-energetyczne na statkach, jak i układy automatyki, sterowania, a także podstawowe instalacje elektryczne. Dzięki temu zapewniamy szeroki zakres możliwości modernizacji podczas remontów, zapewniając tym samym poprawę funkcjonalności dotychczasowych rozwiązań. Zachęcamy do kontaktu w celu przedstawienia szczegółów.

 

We własnym zakresie wykonujemy rozdzielnice zgodnie z wymaganiami klasyfikatorów, zapewniając wszelkie wymagane dokumenty oraz przeprowadzając w obecności inspektorów niezbędne próby (wytrzymałości napięciowej, funkcjonalne). Jesteśmy w stanie wyprodukować urządzenia i rozdzielnice na podstawie dokumentacji dostarczonej przez Klienta. Doświadczenie nabyte podczas serwisów pozwala naszym projektantom stworzyć urządzenia, które oprócz swojej funkcjonalności są ergonomiczne i intuicyjne w obsłudze.

 

Zapraszamy serdecznie do współpracy. Zespół specjalistów STEMOR z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania, przygotuje kompleksową ofertę i przedstawi możliwości realizacji powierzonych zadań.